ILE KOSZTUJE STWORZENIE STRONY INTERNETOWEJ?

Koszt strony internetowej uzależniony jest przede wszystkim od Twoich potrzeb, które oceniamy w 2 obszarach: kreacji oraz funkcjonalności strony. Specjalizujemy się w stronach dla małych i średnich firm oraz marek, które stawiają na efektywność i prostotę. Wiemy, że Klienci nie lubią odpowiedzi w stylu „to zależy” dlatego na tym etapie to co możemy określić dokładnie to koszt podstawowej strony zaczyna się od 1200pln/netto. Zapytaj o dokładną wycenę.

ILE DOSTANĘ PROPOZYCJI LOGO JEŚLI JE U WAS ZAMÓWIĘ?

Proces tworzenia logotypu zaczyna się od rozmowy z Tobą oraz stworzenia briefu dla nas. Zadajemy szereg pytań aby poznać Twoje preferencje, Twój biznes, stawiane przed nim cele, grupę docelową itp. Następnie tworzymy zazwyczaj 2 różne koncepcje odpowiadające na potrzeby opisane w briefie. Kolejny etap to wybór jednego z wariantów oraz wprowadzenie do niego zmian w kolejnych 3 etapach wprowadzania zmian.

CZY POSIADACIE AUTORSKI CMS DO STRONY WWW?

Nie. Stwierdziliśmy, że nie chcemy wymyślać koła na nowo. Bazujemy na systemie, który został stworzony, ciągle jest wspierany, aktualizowany i udoskonalany przez miliony informatyków na świecie. Zadowolenie naszych Klientów tylko nas w tym umacnia.

CZY MOŻECIE KOMPLEKSOWO ZAJĄĆ SIĘ OBSŁUGĄ MOJEJ FIRMY?

Zazwyczaj tak. Tworzymy strony www, hostujemy, administrujemy oraz wspieramy w rozwiązywaniu codziennych problemów z zakresu informatyki oraz wsparcia marketingowego.

CZY STRONA WYKONANA NA WORDPRESS JEST BEZPIECZNA?

Z bezpieczeństwem stron jest jak z bezpieczeństwem samochodu. Jeśli się ją odpowiednio garażuje (hosting) oraz nie pozostawia otwartą z kluczykiem w stacyjce (hasła dostępu itp) możemy spać spokojniej. Oczywiście w stronach jak i w samochodach istnieje duża ilość różnych form zabezpieczenia, które można stosować dopasowując do swoich potrzeb.

ILE POWINIENEM WYDAĆ NA KAMPANIĘ REKLAMOWĄ?

Tu niestety musimy odpowiedzieć: to zależy. Ale oczywiście jeśli poznamy dokładnie Twój biznes, problem do rozwiązania, cele i grupę docelową to postaramy się sprecyzować koszty jakie mogą towarzyszyć efektywnej kampanii reklamowej.