Potrzebujesz atrakcyjnej i nowoczesnej strony internetowej?

Estetycznie zaprojektowana strona zgodna z trendami flat design. Przygotujemy dla Ciebie projekt z czytelną prezentacją treści oraz intuicyjną nawigacją, co pozwala odbiorcy w łatwy sposób dotrzeć do informacji, których potrzebuje.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz rozwiązań w projektowaniu stron internetowych oraz w dziedzinie grafiki komputerowej. Zadbamy, aby strona była funkcjonalna i posiadała nowoczesny wygląd. Dzięki naszym umiejętnościom i pasji, wspartą ścisłą współpracą z klientem, tworzymy nowoczesny i biznesowy design.

 

gdynia projektownanie stron

Dbamy o to, aby nasze strony wyświetlały się czytelnie i były funkcjonalne na komputerach, a także na urządzeniach mobilnych: tabletach i komórkach.

Robimy świetne projekty. Kreuje je profesjonalny grafik. W trakcie prac retuszujemy zdjęcia, tworzymy fotomontaże. Dbamy o wysoką estetykę i funkcjonalność.

Do naszych stron www udostępniamy edytor [CMS], dzięki któremu można samodzielnie modyfikować treści. Bezpiecznie, łatwo i wygodnie.

Oferujemy wsparcie w zakresie obsługi strony jak i dalszych prac z nią związanych. Między innymi optymalizacja strony pod pozycjonowanie a także możemy zaoferować usługę z zakresu samego pozycjonowania SEO. Przeprowadzimy aktualizacje i modyfikacje. Nie porzucamy naszych projektów.

projektowanie stron Gdynia

Projektowanie stron internetowych indywidualnie od etapu analizy potrzeb po warstwę wizualną oraz pełne wdrożenie. Tworzymy strony www nowoczesne i responsywne, dopasowane do charakteru i branży firmy. Kompleksowo budujemy wizerunek marki w internecie. Działamy w zakresie 360.

Szybkie i dopracowane strony internetowe

Tworzone strony internetowe to indywidualne wdrożenia i integracje systemu.

Znamy WordPress od środka i wiemy jak osiągnąć doskonały performance stron dla użytkowników i algorytmów.

Nasze wdrożenia stron internetowych WordPress to minimum 90/100 pkt w narzędziach analitycznych takich jak Google Page Speed czy GTmetrix.com

Łatwa edycja i intuicyjny kokpit dla administratora

Odpowiednio przygotowana logika panelu administratora to podstawa naszej pracy przy wdrożeniach WordPress.

Intuicyjność panelu i pełna automatyzacja czynności dla administratora jest dla nas kluczowa. Wdrażamy wizualny edytor oraz dajemy możliwości edycji w pełnym zakresie dzięki edytorowi drag&drop.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wiemy jak zabezpieczyć Twój WordPress. Wtyczka bezpieczeństwa to nie wszystko. Daje ona złudne poczucie bezpieczeństwa.

Mamy swój zestaw instrukcji i procedur zabezpieczających WordPress przed atakami czy włamaniem.